Projekt Zdravé potraviny

Začátkem roku 2018 jsme spustili projekt ZDRAVÉ POTRAVINY, u kterého jsme si dali za cíl zlepšit stav nakupovaných potravin, pomáhat prodloužit jejich životnost a také přispět ke zlepšení životního prostředí v domácnostech.

Náš příběh


Posledních 15 let si všímám pomalu rostoucího, za to masivního trendu – bio stylu života. Je přirozené jíst poctivé a čerstvé potraviny. S tímto dobrým trendem ovšem sleduji jako otec tří dospívajících dětí i trendy mě zcela nepochopitelné, negativní a nepřirozené ve srovnání s mým dětstvím. A tak jsem se díky pozorování ptal…


> Čím to je, že je tak mnoho alergických dětí, které tak často trpí i nemocemi dospělých?
> Čím to je, že dnešní děti rostou a dospívají mnohem rychleji než kdy jindy a často své rodiče předrostou o mnoho centimetrů?
> Jaká je cena za krásné, ale přechemizované a přehnojené potraviny?

Při hlubším zkoumání informací z internetových stránek, dokumentů na Youtube a vědeckých studií jsem neměl dobrý pocit. Realita je taková, že žijeme v době, kdy tlak na nestálou dostupnost, nízkou cenu a krásu čerstvého ovoce, zeleniny a masa způsobuje, že tyto potraviny jsou plné chemie, pesticidů, konzervantů a antibiotik. Cítil jsem potřebu bránit sebe a své blízké před něčím, co nemůžu ovlivnit. Jsem člověk, který hledá pozitivní řešení. Musel jsem tedy nutně přemýšlet, jak z toho ven.
Asi před 4 lety jsem objevil zcela přírodní látku OZON O3. Do té doby jsem věděl akorát něco o ozonové díře a slyšel jsem staré rčení - Po bouřce je čistý vzduch. Tím mé vědomosti o ozonu končily. Je zajímavé, že v průmyslu a zdravotnictví se OZON používá velmi hojně a má skvělé dezinfekční a dezodorizační účinky. Myšlenka o přístupnosti ozonu pro širší veřejnost mi neustále běhala hlavou, s cílem vytvořit pomocníka do každé domácnosti pro ochranu před chemií a jinými predátory.

Rozhodl jsem se, pozitivní účinky ozonu propagovat a pomoci ostatním budovat zdravější domácnost. Změnil jsem obor podnikání a založil jsem firmu Bioozon s.r.o. Nyní jsem rád, že vám můžu představit produkt BIOOZON HOME CLEANER, který je společně s patentovaným ozonovým vakem určený především na potraviny. Proto název našeho projektu je ZDRAVÉ POTRAVINY. Aby orientace v projektu byla snadnější, vytvořili jsme s kolegy postavičku BIOOZONMANA, který je vaším průvodcem.
To co dokáže OZON, za pomoci přístroje BIOOZON HOME CLEANER se podrobně dozvíte v popisu projektu ZDRAVĚJŠÍ POTRAVINY. V rámci tohoto projektu nabízíme výjimečnou možnost si tento přístroj vyzkoušet. To co budeme žádat od zapůjčitelů, jsou praktické zkušenosti s přístrojem, které využijeme ve prospěch všech, kteří se do projektu zapojí.

Náš příběh může být i vaším příběhem… Budeme se těšit!
Břetislav Suška, jednatel


V rámci projektu bychom rádi získali zájemce o testování přístroje Bioozon Home Cleaner po dobu 3 měsíců.

Zájemci mohou také výhodně zakoupit generátor ozonu a získat k němu vak na potraviny zdarma nebo mohou projekt finančně podpořit. Pro potvrzení vašeho zájmu se přihlašte zde: