Ozon ve vodě

Pro prevenci výskytu plísní a bakterií.

Chemie, pesticidy, hormony, antibiotika…. Tohle všechno jsou děsivé složky součástí masa, které kupujeme převážně v supermarketech a nadále konzumujeme. Hormony vstřikované do zvířat u nich podporují rychlejší nárůst na váze. Čím víc zvíře váží, tím více masa a více peněz pro chovatele. Co to ale dělá našemu tělu? Díky konzumaci masa plného hormonů máme v budoucnu větší riziko výskytu rakoviny a také větší riziko výskytu rakoviny u naší budoucí generace.

Nejčastější konzumované maso u nás je kuřecí. Průměrný Čech zkonzumuje za rok 25 kilogramů kuřecího masa. Kuřecí maso, zakoupené v supermarketu za nízkou cenu obsahuje spousty éček, nejhorší z nich jsou asi dusitany nebo dusičnany (E 249–E 252) – je to světle nažloutlá krystalická látka, velmi dobře rozpustná ve vodě. Používá se ke konzervaci masa. Má rakovinotvorné účinky.

Pomocí ozonu i obyčejné levné maso ze supermarketu chutná křehce a zdravě! Maso vložte do dřezu napuštěného vodou, připojte hadičku určenou na vodu ke generátoru ozonu BIOOZON HOME CLEANER 03 a ponořte do vody. Po čas dezinfekce sledujte pěnu, která se tvoří na hladině. Vyplave zde totiž všechno, co kuře obsahovat nemá. Za 10-15 minut ozon zničí veškeré bakterie, viry, pesticidy, a většinu chemie, hormonů apod.

Ilustrační video: