Vak na potraviny

Pro účinné odbourání pesticidů.

Díky unikátnímu spojení ozonátoru s vakem, jsme docílili skvělé dvojice pro rychlé a snadné očištění vašich potravin od pesticidů a jiných chemických látek.

Uveďme si příklad využití: V supermarketech nás lákají krásné, lesknoucí se jablka a nám se sbíhají sliny. Jablka koupíme a těšíme se na to, až se do nich doma zakousneme. Jenže nás trápí to, jak z něj omýt pesticidy, tak abychom nemuseli sloupávat slupku, která má plno vitamínů. Klikneme na internet a hledáme způsoby omytí…. ocet, soda, voda …. Nic z toho ale nemá ani 50 % účinek odstranění pesticidů. Jak to tedy udělat, abychom zabili nejméně 90 %?

My máme řešení! Otevřete ozonový vak, vložte čerstvou zeleninu na talířku dovnitř a po 10minutách máte zdravou vitamínovou bombu bez pesticidů. Dobrou chuť!

Říkáte si, jak je to možné? Generátor ozonu BIOOZON HOME CLEANER O3 je napojen hadičkou na OZONOVÝ VAK, přes kterou proudí do vaku ozon. Potraviny vložené do vaku jsou vystaveny působením ozonu, který ekologicky zlikviduje již za 10 minut veškeré plísně, mikroorganismy a bakterie. Vak je opatřen speciálním výfukovým otvorem, ve kterém je zabudován uhlíkový filtr. Tento filtr zajišťuje bezpečnou destrukci ozonu zpět na kyslík 02.

Ilustrační video:

Reportáž v České televizi:
Koncentrace Ozonu ve Vaku byla měřena v certifikované laboratoři ITC ZLÍN.