Ozon v lednici

Pro prodloužení trvanlivosti potravin.

Ukládání a skladování potravin v ledničce je už pro většinu z nás, tak rutinní věc, že nad tím, jak potraviny skladujeme už ani nepřemýšlíme. Pokud nevěnujeme pozornost “péči“ a umístění potravin, bleskurychle se vnitřek naší ledničky promění na děsivé místo plné plísní, které mohou způsobit různé zdravotní komplikace.

Věřte, že i při nízkých teplotách, které většinou v lednicích všichni máme se stále mohou tvořit některé mikroorganismy a bakterie, které se nadále množí. Na základě bližšího zkoumání se i ti nejpořádnější lidé nezabírají odvodňovací drážkou v zadní části lednice, která je právě tím nejčastějším prostředím pro tvorbu plísní a ty se poté dostanou do celé lednice.

Existuje nějaký způsob, jak rychle zlikvidovat plísně, bakterie a mikroorganismy v našich lednicích? Lze najít nějaké efektivní řešení, které by prodloužilo životnost našim potravinám a tím nám ušetřilo i nějaké peníze navíc? Samozřejmě!

Ozon, jakož to přírodní dezinfekční prostředek, se dostane do každého zákoutí a skulinky, kam se my, jako běžný člověk jen tak lehce nedostaneme. Nejen, že dokáže z lednice odstranit zápach, bakterie a mikroorganismy, ale snadno nám prodlouží i životnost potravin a plíseň nemá žádnou šanci! Poté co ozon splní svou práci v naší lednici se sám rozpadne na kyslík. Aplikace je tak jednoduchá, a ještě nám jako bonus ušetří čas. Udělejte si kávu, posaďte se a relaxujte, náš přístroj BIOOZON HOME CLEANER to udělá za Vás! Po 10 minutách přístroj jen vypněte a užívejte si pocit jistoty z vyčištěné lednice.

Ilustrační video: