Ozon a zvířata

Pro čistotu a zdraví domácích mazlíčků

Zcela unikátní použití našeho přístroje je pokud máte domácího mazlíčka doma, nebo když ho vozíte v autě. Mnoho lidí řeší nekonečný problém mezi rozumnou čistotou a zdravím a to zvláště pokud máte doma děti. Když si uvědomíme kolik parazitů a jiných nezvaných hostů přinese Váš mazlíček z procházky venku domů, tak si uvědomíme, jak je ozon praktický a komplexní. A co přirozený zápach? Nepřejete si nic jiného, jen aby šlo nějakým jednoduchým způsobem nepříjemný zápach odstranit, např. v autě, kde už vás nebaví neustále ho maskovat osvěžovači vzduchu. Budete mít dobrý pocit, když Váš čistý a nezapáchající mazlíček bude dokonce spát s dětmi v posteli.

Jako bonus navíc nemusíte používat chemii, protože to jde i přírodní cestou!
Když párkrát za měsíc budete ozonovat v našem vaku také pelíšek svého mazlíčka uděláte pro mazlíčka tu nejlepší službu před parazity…

Navíc při ozonizaci místnosti smáznete dvě mouchy jednou ranou - zlikvidujete nepříjemný zápach a zároveň i bakterie i viry, které se ve vzduchu nacházejí!

A to nejlepší nakonec. Náš Generátor ozonu má malou spotřebu jen 40W a nepotřebujete žádné další náplně. Životnost vyvíječe ozonu je dle použití 5-8 let.

Ilustrační video:

Ilustrační obrázek: