O nás

Partnerství pro Váš zdravý životní styl

Společnost BIOOZON s.r.o. je český inovativní výrobce a distributor generátorů ozonu O3. Jediným vlastníkem a jednatelem je Břetislav Suška. Specializujeme se na tradiční oblasti využití ozonu netradičním způsobem a to jak v domácím tak profesionálním použití. Hlavní vize společnosti BIOOZON vyplývá z jeho názvu - zpřístupnit přírodní BIO technologii OZON O3 (aktivní kyslík) všem jeho příznivcům.
Naše produkty Vám rychle vyřeší mnohé potíže a to vždy šetrně, ekologicky a s nízkými náklady. Držíme se hesla ,,JEN ČISTÉ JE OPRAVDU ZDRAVÉ".

HISTORIE

Od roku 2009 se společnost pod názvem BIOSYNCHRON Research s.r.o. nejdříve zabývala výzkumem a vývojem zdravotnických prostředků využívající fyzikální veličiny. Mezi největší úspěchy patří vývoj nového typu aktivní antidekubitní matrace BIOSYNCHRON 1000 AA, který byl vyvinut ve spolupráci s Technickou Univerzitou v Ostravě a FN MOTOL v Praze. Při vývoji výrobku vznikly dva patenty formou užitného vzoru.

SOUČASNOST

Od roku 2012 probíhal nový výzkum a vývoj týkající se spojení technologie Ozonu s uzavřeným vakem, který měl být primárně určen na likvidaci mikroorganismů, roztočů a zápachu matrací. Od roku 2013 byla proto společnost přejmenována na BIOOZON s.r.o.
Po dvouletém vývoji vznikl nový výrobek s názvem OZONE JUMBO SET a který je určen především pro matrace, šaty a jiné věci. Tento výrobek dodáváme pro zahraničního klienta.
V průběhu roku 2017 jsme také vyrobili prototyp nového modelu s názvem BIOOZON HOME CLEANER. K tomuto přístroji je speciálně vyvinut OZONOVÝ VAK NA NOHY.
V roce 2019 začínáme testovat první OZONOVÉ VAKY pro koňské nohy a speciální MAXI VAK. Všechny výrobky jsou chráněny průmyslovým právem formou Užitného vzoru. Při vývoji a testování našich VAKŮ spolupracujeme s Institutem pro testování a certifikaci ITC Zlín, Zdravotním ústavem v Ostravě.

Naše výrobky a služby Vás přesvědčí o správné volbě partnerství pro Váš zdravý životní styl.