O nás

Partnerství pro Váš zdravý životní styl

Společnost BIOOZON s.r.o. je český inovativní výrobce a distributor generátorů ozonu O3. Jediným vlastníkem a jednatelem je Břetislav Suška. Specializujeme se na tradiční oblasti využití ozonu netradičním způsobem a to jak v domácím tak profesionálním použití. Hlavní vize společnosti BIOOZON vyplývá z jeho názvu - zpřístupnit přírodní BIO technologii OZON O3 (aktivní kyslík) všem příznivcům BIO STYLU a lidem, kteří se snaží o snížení podílu chemického zatížení ve svém životě a hlavně v potravinách… Naše přístroje Vám rychle vyřeší mnohé potíže a to vždy šetrně, ekologicky a s nízkými náklady. Držíme se hesla ,,JEN ČISTÉ JE OPRAVDU ZDRAVÉ".

HISTORIE

Od roku 2009 se společnost pod názvem BIOSYNCHRON Research s.r.o. nejdříve zabývala výzkumem a vývojem zdravotnických prostředků využívající fyzikální veličiny. Mezi největší úspěchy patří vývoj nového typu aktivní antidekubitní matrace BIOSYNCHRON 1000 AA, který byl vyvinut ve spolupráci s Technickou Univerzitou v Ostravě a FN MOTOL v Praze. Při vývoji výrobku vznikly dva patenty formou užitného vzoru.

SOUČASNOST

Od roku 2012 probíhal nový výzkum a vývoj týkající se spojení technologie Ozonu s uzavřeným vakem, který měl být primárně určen na likvidaci mikroorganismů, roztočů a zápachu matrací. Od roku 2013 byla proto společnost přejmenována na BIOOZON s.r.o. Po dvouletém vývoji vznikl nový výrobek s názvem OZONE JUMBO SET a který je určen především pro matrace, šaty a jiné věci. Tento výrobek dodáváme pro zahraničního klienta.
V průběhu roku 2017 jsme také vyrobili prototyp nového modelu s názvem BIOOZON HOME CLEANER. K tomuto přístroji je speciálně vyvinut OZONOVÝ VAK NA POTRAVINY. Na uvedení tohoto produktu na trh potřebujeme podporu prostřednictvím projektu ZDRAVĚJŠÍ POTRAVINY. Všechny výrobky jsou chráněny průmyslovým právem formou Užitného vzoru. Při vývoji a testování našich VAKŮ spolupracujeme s Institutem pro testování a certifikaci ITC Zlín, Zdravotním ústavem v Ostravě.

Naše výrobky a služby Vás přesvědčí o správné volbě partnerství pro Váš zdravý životní styl.