O nás

Partnerství pro Váš zdravý životní styl

Společnost BIOOZON s.r.o. je český inovativní výrobce a distributor generátorů ozonu O3. Specializujeme se na tradiční oblasti využití ozonu netradičním způsobem a to jak v domácím tak profesionálním použití. Hlavní vize společnosti BIOOZON vyplývá z jeho názvu - zpřístupnit přírodní BIO technologii OZON O3 (aktivní kyslík) všem jeho příznivcům.
Naše produkty Vám rychle vyřeší mnohé potíže a to vždy šetrně, ekologicky a s nízkými náklady. Držíme se hesla ,,JEN ČISTÉ JE OPRAVDU ZDRAVÉ".

HISTORIE

Od roku 2009 se společnost pod názvem BIOSYNCHRON Research s.r.o. nejdříve zabývala výzkumem a vývojem zdravotnických prostředků využívající fyzikální veličiny. Mezi největší úspěchy patří vývoj nového typu aktivní antidekubitní matrace BIOSYNCHRON 1000 AA, který byl vyvinut ve spolupráci s Technickou Univerzitou v Ostravě a FN MOTOL v Praze. Při vývoji výrobku vznikly dva patenty formou užitného vzoru.

SOUČASNOST

Od roku 2015 probíhal nový výzkum a vývoj, týkající se spojení technologie Ozonu s uzavřeným vakem, který měl být primárně určen na likvidaci mikroorganismů, roztočů a zápachu matrací.
Společnost byla tedy přejmenována na BIOOZON s.r.o.
V posledních letech jsme začali spolupracovat s předními lékařskými odborníky, kteří se zabývají péčí o nohy. Postupně jsme vyvinuli speciální OZONOVÝ VAK NA NOHY a OBUV.
V roce 2019 jsme začali testovat první OZONOVÉ VAKY pro koňské nohy a speciální MAXI VAK. Všechny výrobky jsou chráněny průmyslovým právem formou Užitného vzoru. Při vývoji a testování našich VAKŮ spolupracujeme s Institutem pro testování a certifikaci ITC Zlín a Zdravotním ústavem v Ostravě.
Od března roku 2020 jsme úspěšně dokončili testování dezinfekční účinnosti našich Ozonových vaků a naše výrobky jsou registrovány jako Biocidní přípravky v registru CHlap.

Naše výrobky a služby Vás přesvědčí o správné volbě partnerství pro Váš zdravý životní styl.